Drágszéli hírek|

MISKE KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

családsegítő

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):
Miske Község Önkormányzatának Család- és Gyermekjóléti Szolgálatánál családsegítő feladatok ellátása Miske és Drágszél község közigazgatási területén alapellátás keretében a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvényben és a végrehajtásáról szóló 15/1998. (IV. 30.) NM rendeletben, valamint a szociális igazgatásról és a szociális ellátásokról szóló 1993. évi III. törvényben meghatározottak szerint.

Betöltendő állás szakmacsoportja: szociális és gyámügy

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya:  Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozott, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:  Miske

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):  A határozott idejű közalkalmazotti jogviszony 2023. szeptember 30-ig tart 2 hónap próbaidő kikötése mellett. A pályáztató a pályázati határidő leteltét követően az erkölcsi bizonyítvány kivételével hiánypótlási lehetőséget nem biztosít. Az erkölcsi bizonyítványt vagy az igénylés igazolását legkésőbb a személyes meghallgatás során kell bemutatni. A pályázat benyújtható postai úton (munkakör megnevezésével, 6343 Miske, Fő u. 18.) vagy elektronikusan (miskeonk@t-online.hu). További információ: 06-78-367-004

Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

Büntetlen előélet

Cselekvőképesség

Magyar állampolgárság

Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:   6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Egyéb végzettség, A 15/1998. (IV. 30.) NM rendelet 2. számú melléklet II. Rész I. 1. pontjában előírt képesítések

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:   Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)

Pályázat elbírálása során előnyt jelent

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Nem

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő járművezetői engedély kategória:  B

Egyéb pályázati előnyök: Miske és Drágszél települések ismerete

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata

A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

fényképpel ellátott szakmai önéletrajz

3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A pályázat benyújtásának határideje:  2023.05.05. 13:00

A pályázat elbírálásának módja:  A beérkezett pályázatok megismerését, a pályázók személyes meghallgatását követően a közalkalmazotti jogviszony létesítéséről a képviselő-testülete dönt. A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot a pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánítására.

A pályázat elbírálásának határideje:  2023.05.15. 00:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye:  miske.hu weboldal, Miske Község facebook oldala

Állás tervezett betöltésének időpontja:  2023.06.01.

Publikálás tervezett időpontja:  2023.04.11.

Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

Close Search Window
Megszakítás

Bezárás

Magyar Falu Program megnyert pályázatai
Megnyert palyazatok